Nie wszyscy są fanami tego gatunku. Często lektury te nie zawierają interesującej fabuły. Główni bohaterowie chodzą na randki. Nie mają problemów, z którymi zmaga się na co dzień czytelnik. Książki Samanthy Young przyciągają wydarzeniami innymi niż sceny erotyczne. Przeczytaj więcej i wybierz coś dla siebie.

Śmiałe sceny miłosne

Autorka opisuje seks w wyjątkowy sposób. Zachęca do eksperymentowania w sypialni. Do uprawiania miłości w różnych miejscach. Próbowania nowych pozycji, kupna seksownej bielizny. Mężczyźni u niej są przystojni, nie zawsze bogaci, z historią. Wiele kobiet szuka takich w realnym życiu.

Inne wątki niż miłość

Bohaterowie mają ciekawe charaktery. Ich problemy są związane z codziennym życiem. W dziele „Z dala od świateł” znana kiedyś piosenkarka radzi sobie z bezdomnością. Nie chce niczyjej pomocy, nawet nowo poznanego znajomego. Romans między nimi rozkwita dopiero po dłuższej znajomości. W książce „Zapomnieć o przeszłości” główne postacie nie lubią się na początku. Potem jest między nimi uczucie, pracują razem. Z kolei „Niedopasowani” także są tylko z pozoru. Parker musi być w związku, żeby utrzymać pracę. W tym celu wynajmuje Rhysa, właściciela siłowni. Poznaje go bliżej i zakochuje się, a znajomość okazuje się miłością na dłużej. W książce „Sztuka uwodzenia” Olivia prosi swojego najlepszego przyjaciela, żeby nauczył ją flirtować. Nie ma doświadczenia, dawno nie uprawiała seksu i chce się uczyć. To świetna lektura dla kobiet, które także chcą znaleźć miłość na dłużej.

Samantha Young – co napisała?

1. „Z dala od świateł”
2. „Niedopasowani”
3. „Zapomnieć o przeszłości”
4. „To, czego o mnie nie wiesz”
5. „(Nie) zwyczajna”
6. „Ostrożnie z miłością”
7. „Nieznośny ciężar tajemnic”
8. „Wszystko przed nami”
9. „Wszystko, co w tobie kocham”
10. „To, co najważniejsze”
11. „Tylko ty mnie zrozumiesz”
12. „Żyj szybko, kochaj głęboko”
13. „W poświacie księżyca”
14. „Cofnąć czas”
15. „Ostatnia szansa”
16. „Sztuka uwodzenia”
17. „Wszystkie odcienie pożądania”
18. „Wbrew zasadom”

Do wyboru jest wiele tytułów wydanych w różnych latach. Pisarka nadal tworzy powieści o miłości umilające czas czytelnikom. Nie tylko kobietom. Mężczyźni także czytają romanse od czasu do czasu. Dzięki temu mogą lepiej poznać potrzeby erotyczne swoich partnerek. Każde z dzieł Samanthy Young to inna historia miłosna. Pokazuje, że nigdy nie jest za późno na miłość.

Wirtualnej lub tradycyjnej. Romanse warto czytać od czasu do czasu. Nie zapełniać nimi biblioteczki, a kupić abonament na ebooki i mieć na czytniku lub innym urządzeniu.

Jak widać, warto czytać dzieła tej pisarki. Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, którzy szukają miłości lub już mają drugą połówkę.

Napisz komentarz